Zobacz również:

SKLEP NURKOWY

KOMIS SPRZĘTU

GDZIE NURKOWAĆ?

SZKOLENIA

PROFUNDAL

 

ul. Gospodarcza 27

20-211 Lublin

 

Telefon: +48 50 60 40 999

e-mail: info@profundal.pl

www: www.profundal.pl

14 sierpnia 2019

Lubelska Szkoła Nurkowania Profundal, to pierwsze i jednocześnie jedyne Autoryzowane Centrum Nurkowe SSI w Polsce Wschodniej.

 

 

Wysokie standardy szkoleniowe i unikalne doświadczenie instruktorskie pozwalają oferować nam kursy nurkowania na najwyższym światowym poziomie.

 

Nasza oferta to kompleksowa obsługa osób nurkujących bez względu na ich poziom wyszkolenia. Począwszy od kursów dla początkujących poprzez szkolenia zaawansowane, techniczne i instruktorskie.

 

Nasza oferta to również napełnianie butli powietrzem, nitroksem i tlenem, wypożyczalnia sprzętu nurkowego najwyższej klasy, sprzedaż i serwis sprzętu, a także organizacja wyjazdów nurkowych.

 

W odpowiedzi na Wasze zapotrzebowanie otworzyliśmy nową siedzibę szkoły (luty 2019) w Lublinie na ul.Gospodarczej 27. To jest Centrum Nurkowe z prawdziwym klimatem towarzysko nurkowym. Na miejscu znajdziesz wszystko czego potrzebujesz: sklep, serwis, ładowanie butli, spotkania tematyczne, wspólne wyjazdy, szkolenia. Dwa razy w tygodniu spotykamy się na pływalni w Lublinie ( basen UP na ul.Głębokiej i basen H2o na al. Zygmuntowskich)

 

Mamy własną bazę nurkową nad jeziorem Piaseczno (około 40 km od Lublina) wyposażoną w nowoczesny sprzęt, gdzie możesz odbyć pełny kurs lub specjalizację, a także mile spędzić z nami czas nie tylko nurkując  Po sezonie nurkowym w Polsce bardzo często wylatujemy na Maltę a dokładniej na wyspę Gozo lub do Egiptu do Dahab i tam kontynuujemy nasze nurkowania.  

 

 

NASZA BAZA

 

Bardzo się cieszymy mogąc zaprosić wszystkich miłośników nurkowania do odwiedzin bazy Profundal ulokowanej na terenie Ośrodka Wypoczynkowego Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie.

 

Sezon 2019 to czwarty rok w działalności bazy! Przez szereg minionych lat korzystaliśmy z różnych nurkowisk. Najczęściej były to miejscówki naszego ukochanego jeziora Piaseczno, ale ostatecznie uznaliśmy, że czas zakończyć „tułaczkę” i osiąść w jednym miejscu, w które warto inwestować czas i pieniądze, a z którym utożsamiać się będą nasi Absolwenci, Przyjaciele i Nurkowie z różnych stron Polski. Konsekwencją tych dążeń jest dziś Baza Nurkowa Profundal, która ma ambicje stać się regionalnym centrum spotkań braci nurkowej.

 

Ośrodek Wypoczynkowy UP, na terenie którego od 1 lipca 2015 roku rozwijamy nową bazę, to także zaplecze do uprawiania innych sportów wodnych oraz miejsce, gdzie można wypocząć z całą rodziną uciekając od zgiełku miasta. Można nurkować, żeglować, popływać kajakiem lub po prostu wygrzewać się na plaży. Wycieczki piesze i rowerowe, grzybobranie, wędkowanie… oaza spokoju.

 

Szkoła nurkowania - Profundal

nurkowanie w Polsce - Zanurzsie.pl

NEW